Друк на ручках

  Ваше ім'я

  Ваш телефон


  Ручки з надрукованим логотипом стали дуже актуальні в діяльності компаній різних сфер. Друк на ручках — це не лише успішний рекламний хід, але і функціональний, доступний за ціною промо-сувенір.

  Каталог пластикових ручок

  ( вартість ручки без друку)

  ( наявність необхідної кількості ручок на складі уточняйте у менеджера в день замовлення )

  НОВИНКА! Каталог металевих ручок під гравірування

   

  Ручки з логотипом — це приємний подарунок для партнерів та ефективна реклама вашої фірми одночасно. Ручка не залишиться непоміченою і ідеально підійде для проведення конференцій, презинтацій, виставок,  тренінгів, акцій, ділових зустрічей. Така реклама буде залучати клієнтів ще довгий час після її проведення.

  Друк на ручках відбувається методом тамподруку — це простий і швидкий спосіб нанесення логотипу на ручки. Перенесення зображення на виріб відбувається за допомогою тампона, завдяки цьому можливо друкувати практично на будь-яких поверхнях. 

  Вартість ручок залежить від виду ручок, а також від кількості кольорів у логотипі, які потрібно надрукувати. Наносимо логотип на ручки від 100 шт. в один або декілька кольорів.

  Для замовлення ручок достатньо заповнити форму вгорі справа і натиснути кнопочку “Замовити”, наші менеджери самі вам передзвонять.