Венеція

Оповита легким серпанком, що викликано постійною вологістю, і наповнена туристами з усіх куточків світу, Венеція здається майже ефемерною, яка існує виключно в нашій уяві. Це фантастичне місто можна бачити щодня зі своїми каналами і мостами, соборами і площами, надрукувавши одну з запропонованих картин на холсті.
Венеція – тепер це не лише найбільш жадане місце для медового місяця молодят або романтичної подорожі закоханих, тепер це чудова прикраса у вашій вітальні чи кабінеті. Картини Венеції для тих, хто мріє вловити таємничу суть цього міста.

Історичний центр Венеції розташований на 120 низьких піщаних островах, з’єднаних 400 мостами і містками.
У Венеції всюди палаци XV-XVIII століть побудовані у венеціанському стилі. Серце Венеції – площа Сан-Марко, на вершині колони на площі розташований крилатий лев – геральдичний символ Венеції, палац Дожів, дзвіниця висотою 100 м, де Галілео Галілей в 1609 році встановив свій перший телескоп. На краю площі височіють дві колони – символічні ворота до Венеції. Одну з них прикрашає легендарний лев, а іншу – статуя Св. Теодора. Відомий міст Подихів з’єднує палац Дожів з будівлею колишньої в’язниці.
Палац Даріо, фасади якого облицьовані різнокольоровим мармуром. У південно-східному кінці Великого каналу розташована церква Санта-Марія делла Салуте. Чудові також палаци Фондако деї Турки, Джустініані, палаццо Редзоніко і Ка-да-Мосто.
Варто побувати і в церкві Санта-Марія Глоріоза-деі-Фрарі. Роботи всіх без винятку великих венеціанських майстрів XIV-XVIII ст. виставлені в 24 залах Галереї Академії. До перлин цієї колекції відносяться творіння Джованні Белліні, Вітторе Карпаччо, Джорджоне, Тиціана, Веронезе, Тінторетто. З музеїв варто відзначити Колекцію Пеггі Гутенхейм (Пікассо, Магріт, Ернст, Тангі, Далі, Кандинський, Шлюб і ін), Музей візантійських ікон, Музео Орьєнтале.

Якщо у вас виникає занепокоєння, що картина, яку ви придбаєте може не пасувати до інтер’єру, чи вагаєтесь між купівлею декількох картин, то в нас існує послуга «примірки». Для цього ви надсилаєте фотографію місця де має бути розміщена обрана вами картина і ми в електронному вигляді надсилаємо вам вашу ж фотографію інтер’єру, але вже з розміщеною на ній картиною.