6 причин чому листівки продадуть Ваш продукт!

Чи існує маркетинговий інструмент, який сприяє успішному розвитку бізнесу? Так, цей інструмент ховається в чарівному слові «реклама». Все частіше і частіше ми, стурбовані конкуренцією і вимогливістю клієнтів, шукаємо нестандартні рішення. Інтерактивне зображення, соціальні медіа, інвестиції в контент. Це правильно, але також варто звернути увагу на те, що ми вже добре знаємо.

Перед вами шість причин, перевірених нашими клієнтами і нами, які докажуть вам, що рекламна листівка може успішно продавати ваші послуги і товари. Не вірите?

1. Листівка – найпростіша форма спілкування
Листівка містить інформацію. Це текст з будь-якою кількістю слів, за умови, що вони мають сенс. Повідомлення, яке отримує клієнт в друкованій формі, дозволяє йому усвідомити текст, запам’ятати, переосмислити. Листівка спонукає його шукати додаткову інформацію – клієнт хоче знати більше, шукає спеціальні сайти, фан-сторінки. Ця форма спілкування буде передаватися кожному клієнту, незалежно від того, чи є він любителем пончиків або дорогих брендових годинників. Однак, саме ви обираєте стиль, деталі та спосіб передачі інформації. Перш ніж почати проект, запитаєте фахівця, як це зробити правильно. Ну, можливо, у вас самого є безліч чудових ідей з цього приводу!

2. Листівка – це розкішне рішення, ми це перевірили!
Хіба клієнту, якому ми продаємо розкішний, ексклюзивний продукт або послугу, потрібна інформація? Так, і якомога більше. Листівка – форма, ідеальна сама по собі. Вона привертає увагу, спокушає винахідливістю. Вона є свідченням вашого «вищого сорту». Що потрібно, щоб так і було? Нехай відповіддю буде коротка, правдива історія.

Нещодавно знайома попросила мене про допомогу. Її бос вирішив надрукувати листівки, які збирався відправити не новим потенційним клієнтам, а тим, хто звертався до нього в минулому. Це було виразом вдячності, що вони колись вибрали його компанію, і надії на подальше успішне спільне співробітництво. Бос не сумнівався в своєму рішенні. Висока якість листівок говорила б про повагу до клієнтів. Тому ми виготовили листівки на кращому папері, додавши унікальне оформлення. Ми шукали друкарню, яка віддрукує їх на найвищому рівні. Це було непросто! Знову і знову ми відкидали друкарські проби, «чіпляючись» до дрібниць. І колір не той, і якість не відповідає, і текст не досить ексклюзивний… Зрештою, нам вдалося надрукувати тираж. Ми вибрали для листівки, складеної один раз, напівматовий високоякісний папір вагою 200 г/м² і прикрасили зображення вибірковим УФ лаком. Результат? Дуже красиві листівки. З тих, які не викидаються роками, тому що вони іменні. Досконалий рекламний продукт вимагає поваги, його можна довго розглядати і вникати в суть. Чи отримаємо ми аналогічний ефект, зробивши безіменні масові розсилки або рекламу через Facebook, або СМС? Або клієнт оцінить наші зусилля і завдяки листівкам продовжить співпрацю з нами? Рівень вимагає рівня. Не завжди варто економити на досягненні поставленої мети.

3. Листівка – це додана вартість
Сьогодні листівки стали більш ніж паперовою формою реклами. Друкарні шукають оригінальні ідеї і такі рішення, які перетворять їх в невеликі твори мистецтва. Незвичайні форми, тиснення, увага до кожної деталі. Іноді, правда, цього може бути недостатньо. Попрацюйте над тим, щоб навіть флаєр, кинутий в поштову скриньку, привернув увагу, а не пішов в сміттєву корзину. Нехай він, в той же час, буде запрошенням на презентацію або дасть можливість отримання знижки (непогано!). А може, всередину складеної листівки ви вкладете зразок косметики, карту лояльності, додатковий бонус, який клієнт може використовувати? Нехай ваша реклама в очах клієнта стане ваучером, який слово «листівка» перетворить в слово «економія». Нехай він відчує себе обраним, якому дали шанс оцінити, випробувати і вибрати найкраще. Дозвольте клієнту пізнати себе!

4. Листівка – це слово, а слова вміють продавати!
Щоб рекламна листівка продавала ваші послуги або товари, красивого дизайну недостатньо. Вам потрібен копірайтер, який знає свою роботу. Хтось, хто напише текст, що “зачіпає” до вашого рекламному листу, цікавий контент, який буде адресований конкретно вашій цільовій аудиторії. Ви робите цукерки? Дозвольте одержувачу відчути смак шоколаду на язику. Ви керуєте приватним дитячим садком? Нехай батьки подумають: «О, це місце якраз для нашої дитини». Вам здається, що це не так вже й важливо? Тоді згадайте, що саме ви запам’ятовуєте з рекламних оголошень, які ви бачите навколо себе? слогани:

Пийте молоко – і ви будете здорові!
Tic-Tac, всього дві калорії!
Bounty – смак раю!
Ці слогани асоціюються з брендом, а бренд створюється рекламними матеріалами. Листівка може бути відмінним слоганом. А в поєднанні з якістю друку стане вхідним квитком для клієнта.

5. Продати особисто
Ми вже неодноразово писали про поширення листівок. Це дуже важливо. Якщо рекламна листівка призначена продавати ваші товари і послуги, краще, щоб вона потрапила за призначенням, а не віддавати її кому-небудь. Навіть листівки, які роздають перехожим на вулиці, можуть бути успішними, якщо потенційний клієнт додатково отримає посмішку або пару напутніх слів, він зверне увагу на вашу пропозицію. Не варто залишати листівки «незаконно» всюди, де-небудь, наприклад, на сидіннях в транспорті або в під’їздах будинків. Вони відразу ж опиняться в смітнику. Буде шкода тільки витраченої праці та паперу. Листівка – це інструмент, який вимагає наших ідей і креативних дій, від проекту до зустрічі з кимось, хто завдяки їй вирішить скористатися нашим сервісом.

6. Листівка – AIDA
Для початку розберемося з термінологією.
AIDA – термін англійською мовою, що використовується в маркетингу для опису послідовності реакцій клієнта на продукт. Листи, що становлять цей акронім, означають:

AAttention (увага) – привернення уваги клієнта до продукту.
IInterest (інтерес) – інтерес клієнтів до властивостей продукту.
DDesire (бажання) – переконання клієнта в тому, що продукт йому необхідний і може задовольнити його потреби.
AAction (дія) – бажання клієнта придбати цей продукт.

Листівка повинна залучити, зацікавити, порушити бажання володіти рекламованим продуктом або послугою. Досить використовувати тут відому піраміду AIDA. Якщо ваша рекламна листівка відповідає цьому правилу – вона продає ваші послуги і формує визнання клієнтів.

Що привертає увагу? Дизайн, папір, форма.
Що зацікавить? Зміст, слоган.
Що порушить бажання? Хороша пропозиція.
Що спонукає до дій? Ваш заклик: цікава пропозиція, акція, мета, яку ви обираєте, друкуючи листівки.

Ваші сумніви розвіялись? Не соромтесь. Гарна листівка – це завжди успішна інвестиція. 

Джерело: http://blog.sanprint.pl/6-powodow-dla-ktorych-ulotka-sprzeda-twoj-produkt/

Замовити флаєри чи листівки А6, А5 можна за тел. (098)324-93-07, (093)294-09-36.

  Флаєр (99х210) мм.
  Крейдований папір 130гр./м.кв., двосторонній, повноколірний друк.

  Ваше ім'я

  Ваш телефон

   Флаєр (99х210) мм.
   Крейдований папір 90гр./м.кв., двосторонній, повноколірний друк.

   Ваше ім'я

   Ваш телефон