Пропозиція для готелів, ресторанів та кафе

  Ваше ім'я (*)

  Ваш телефон (*)

  Як розкрутити ресторан, щоб гості бронювали столики на місяць вперед

  Відкрили ресторан, але відвідувачів мало? Як зробити заклад відвідуваним і прибутковим? Вашому ресторану потрібна правильна реклама.

  Розглянемо ефективні способи просування бізнесу: які працюють, а на які не варто витрачати гроші. Дізнайтеся, як розкрутити ресторан і збільшити прибуток.

  Давайте довідаємося, як залучити гостей в ресторан та оцінимо ефективність реклами.

  Популярні способи розкрутки ресторану – банери, флаєри, реклама на радіо та реклама в соцмережах. Як оцінити їх ефективність? Порахуйте, скільки ви витратили на рекламу і який дохід вона принесла.

  Флаєри

  Ресторан влаштував акцію: при замовленні кави – десерт в подарунок (наприклад, макарун). Бонус видається при пред’явленні листівки. Які витрати потрібні були?

  Дизайн та друк 2500 флаєрів (кольоровий двосторонній друк) – 930 грн.

  Зарплата роздавальнику листівок (до 20 годин) – 1000 грн.

  Собівартість десертів –

  Разом:

  Як порахувати, чи спрацювала акція?

  В ресторан прийшло 50 нових відвідувачів, які принесли закладу 15000 грн.

  Розуміючи, що можна заощадити на десерті, гості замовляли додаткові страви з меню.

  Тобто власнику закладу не тільки вдалося окупити витрати на акцію, а й заробити.

  Це тільки один із методів, як залучити людей в ресторан. Перевірте, чи буде він працювати у вашому випадку.

  Реклама на радіо Рекламний ролик на радіо зажадає великих витрат, а спрогнозувати результат досить складно. Перед створенням ролика, проаналізуйте конкурентів. Виберіть відповідну радіостанцію, продумайте текст ролика. Реклама на радіо ефективна для великих мереж ресторанів.

  Як залучити клієнтів в ресторан: визначте цільову аудиторію Вам необхідно чітко зрозуміти для кого ви працюєте. Наприклад, якщо поруч з кафе декілька офісів, то орієнтуйтеся на працівників бізнес-центрів: Додайте в меню бізнес-ланч. Краще кілька варіантів на вибір. Акції в денні години. Наприклад, знижка 10% на все меню з 12.00 до 14.00 теж добре працює. Розмістіть поряд зі входом штендер або помістіть інформацію у вітрині ресторану.

  Як залучити відвідувачів в ресторан у вихідні дні? Запрошуйте гостей на дегустації, даруйте компліменти у вигляді легких закусок. Це завжди працює.

  Як правильно розкручувати ресторан: практичні поради Багато підприємців влаштовують барвисте відкриття і витрачають на нього багато грошей. Це працює. Але якщо обмежитися тільки яскравою заявою про себе, поступово інтерес гостей