Арт крамничка

Репродукція картини відомого художника – ідеальний подарунок!
Наша компанія спеціалізується на широкоформатному друці фотографій, картин та репродукцій.
Нова послуга – друк картин та репродукцій на художньому полотні з готового фотобанку картин відомих художників. Завдяки високоякісній технології цифрового друку можливо виготовити репродукцію на полотні в термін до 3-х днів.
Стало легко і просто прикрасити свій інтер’єр полотнами улюблених художників, вашими власними малюнками або малюнками вашої дитини в елегантному і закінченому вигляді, і все це за розумні гроші!
Будь-яка ваша фотографія може стати тепер парадним портретом і надати солідний вигляд вітальні або робочому кабінету. Сьогодні надрукувати на полотні можливо абсолютно будь-яке зображення, будь це репродукція шедевру світового живопису і графіки або ж ваша власна фотографія.
Для вибору картин великих художників рекомендуємо скористатися нашим фотобанком картин, де представлені як російські, так і зарубіжні майстри. Також для друку на полотні можуть бути використані особисті файли. Картина на полотні може стати незвичайним подарунком вашим родичам або колегам, друзям, начальнику. При бажанні ми  допоможемо підібрати гідне обрамлення на ваш смак.

Технологія друку.
Спочатку робиться якісний слайд або цифровий знімок з оригіналу картини, потім роблять додрукарську підготовку. Вона полягає у звірці пробників картин з оригіналами за колірною гамою, яскравістю, контрастністю і виборі необхідного розширення. Зображення наноситься на загрунтоване художнє полотно спеціалізованими принтерами з високою роздільною здатністю. Після друку репродукція вручну покривається художнім лаком, який захищає від вологи і впливу сонячних променів, а також підкреслює фактуру полотна і додає картині більшу реалістичність. Картини виконані за цією технологією – це справжнє полотно, якісні фарби і натуральні художні лаки, стійкі до світла, вологи, стирання і механічних пошкоджень. Роботи виконуються з факсимільною точністю, тобто копію складно відрізнити від оригіналу, оскільки вона з найвищою точністю передає всі відтінки кольору, деталювання, характер мазка і ілюзію об’єму.

У прагненні затишно облаштувати і прикрасити свій будинок, зробити його неповторним, стильним і унікальним, ми використовуємо різноманітні предмети оформлення і декору інтер’єру. І красиві, оригінальні картини стають одним з перших помічників у перетворенні практично будь-якого приміщення.
Для того щоб створити цілісний і гармонійний дизайн, необхідно враховувати не тільки ваші пристрасті до того чи іншого художнього стилю, але і особливості інтер’єру кімнати в цілому.

Картини в інтер’єрі квартири.
Картини вдало доповнять інтер’єр квартири, оформленої в будь-якому стилі, зроблять його більш затишним і оригінальним. Зовсім не потрібно купувати дорогі справжні картини для інтер’єру відомих художників, достатньо буде підібрати оригінальну репродукцію, естампи, плакати, копії відомих картин, постери або якісні фотографії, щоб створити оригінальний дизайн інтер’єру. Незалежно від того, на скільки дорога чи цінна ваша картина, можливо це навіть сімейна реліквія, її необхідно правильно розмістити, щоб інтер’єр був естетичним.
Картини для інтер’єру вітальні повинні підкреслювати унікальність дизайну цього приміщення. Вітальню можна прикрасити великий, барвистою картиною з міським пейзажем. Якщо у вас вітальня виконана в стилі ампір або колоніальному стилі, підійдуть картини із зображенням царських часів або репродукції відомих художників.
Сучасні картини для інтер’єру в європейських стилі можуть бути з морською тематикою, з пейзажем, який виконаний у пастельних тонах, також можна прикрасити стіну цілим рядом картин однакового розміру, схожих за стилем.
Ідеально підійдуть чорно-білі фотографії в рамках з ліпного декору, вони зроблять інтер’єр різноманітним і підкреслять мінімалізм і стриманість європейського дизайну вашої вітальні.
Одиночні, великі картини краще всього розміщувати на самому видному місці, дуже важливо, щоб вони гармоніювали з предметами інтер’єру. Якщо картину повісити на абсолютно порожній стіні, вона зблякне і загубиться, тому для картини краще всього знайти місце над диваном, красивим комодом або каміном.

Картини для інтер’єру спальні повинні бути з простої і спокійною тематикою. Не варто прикрашати спальню картинами з морським штормом, вируючим водоспадом або сценою бойових дій. Наприклад, для спальні в марокканському стилі підійдуть картини з орнаментами, які виконані в соковитих, контрастних тонах.
Для оформлення спальні в гламурному стилі підійдуть картини зі всілякими модними аксесуарами одягу, яскравими квітковими композиціями, також можна зробити картину власними руками, використовуючи модні барвисті наліпки або трафарети.
Для того, щоб створити романтичну і легку обстановку в спальні, прикрасьте стіни картинами із зображенням птахів, неба, хмар. Чорно-білі картини для інтер’єру спальні дозволять вам створити розкішний дизайн інтер’єру в стилі арт-деко.

Картини для інтер’єру кухні можна підібрати з апетитним натюрмортом. Картини квітів в інтер’єрі кухні освіжать приміщення й зроблять його надзвичайно затишним. Абстрактні картини підійдуть для створення ультрамодного кухні в стилі хай-тек.
Важливим при виборі картини для інтер’єру грає її обрамлення. Красива рамка допоможе не лише прикрасити художній твір, але і доповнити його. Також картина не обов’язково повинна бути в рамці, її можна намалювати на стіні, таким чином у вас вийде унікальний у своєму роді художній елемент, який прикрасить будь-яку кімнату в вашій квартирі.