Блокноти “на пружину”

  Блокноти "на пружину", формат А4, А5 або А6 , обкладинка: папір крейдований 350гр, внутрішній блок: папір офсетний 80гр, підкладка: картон.

  Ваше ім'я

  Ваш телефон


  Блокноти на пружину – відмінний подарунок співробітникам і клієнтам. Промо блокноти з логотипом на пружині виготовляються для внутрішнього користування співробітниками або як сувенір клієнтам на виставках, презентаціях та конференціях.
  Блокнот тривалий і корисний рекламоносій!

  Пружина може розташовуватися як на верхній частині блокнота, так і з бічної його частини. Такий варіант виконання досить популярний і поширений. Наявність пружини дає можливість максимально зручно писати з кожного боку аркуша. Блокноти на пружині вважаються найнадійнішими і практичними діловими аксесуарами. Їх використовують для повсякденного запису і позначок, вони виступають тривалим носієм, на якому розташовується рекламна інформація. Пружинні блокноти використовуються на семінарах, лекціях, конференціях. Його використовують широке коло споживачів: студенти, офісні працівники, підприємці.

  Замовити індивідуальний блокнот з логотипом компанії – це завжди вигідне капіталовкладення в імідж компанії. Потрапляючи на очі колег або клієнтів фірми, логотип на блокноті ще раз нагадає про те, що фірма займає високі позиції, має серйозні наміри. Блокноти на замовлення стануть відмінним подарунком як презентація та носій рекламної інформації.

  Для чого використовуються фірмові блокноти
  Для чого використовуються фірмові блокноти мало хто замислюється. Але ж цей аксесуар є невід’ємним атрибутом, який вказує на хороший тон компанії, на її успішність і надійність. Всі ці якості в сукупності дозволяють створити позитивний імідж компанії, утримати її рейтинг на високій позиції. Канцелярський блокнот використовується в будь-якій сфері діяльності людини. Він присутній як на робочих столах в офісі, в портмоне бізнесмена, в папці у студента і т.д. Цей аксесуар постійно знаходиться перед очима у свого власника, а значить та інформація, яка надрукована на обкладинці блокнота діятиме на постійній основі, а це, погодьтеся, гарне нагадування і реклама.

  Виготовлення щоденників Львів, яким займається наша компанія, виконується за індивідуальними замовленнями замовників. В основному виготовлення блокнотів виконується в форматах А4, А5, А6, або в будь-якому іншому розмірі.