СТВОРИМО ДЛЯ ВАС ЕКСКЛЮЗИВНУ МОДУЛЬНУ КАРТИНУ НА ПОЛОТНІ виготовимо за 3 дні з будь-якого якісного зображення

          Модульні картини – універсальний елемент. Ви самостіно та без труднощів зможете оновити інтер’єр, додати витонченості вже існуючого приміщення, не вдаючись до ремонту. Модульна картина є картиною на полотні, яка складається з декількох частин (модулів), які можуть відрізнятися за своїми розмірами, але при цьому об’єднує в собі загальний сюжет.

ОТРИМАЙТЕ КАТАЛОГ КАРТИН БЕЗКОШТОВНО та
дізнайтеся як буде виглядати модульна картина у вас вдома:

Ваше ім'я

Ваш телефон___________________________________________
  

 Модульні картини розрізняються за кількістю сегментів:
– діптіх – два модуля; – тріптіх – три модуля; – пенаптіх – п’ять модулів; – поліптіх – більш ніж п’ять модулів.
Створення такого елемента починається з підбору малюнка для нанесення. Будь-яке вподобане зображення ми зможемо перенести на полотно Вашої майбутньої модульної картини. Але при його підборі варто звернути увагу на приміщення, в якому буде розміщена модульна картина. Для оформлення офісних або комерційних просторів найкраще підходять зображення з будівлями, обрисами міста, абстракція; для спальні – малюнки в спокійних тонах, які привнесуть гармонію в кімнату; для дитячої кімнати варто підбирати тематику під вік дитини та її переваги.
Модульна картина допоможе не тільки візуально збільшити стіну, але додати інтер’єру цікавий акцент і оригінально прикрасити порожній простір. 

 

Замовити можна за телефонами (063) 231-35-77, (098) 324-93-07

Кращі рішення для вашого інтер’єру!