СТВОРИМО ДЛЯ ВАС ЕКСКЛЮЗИВНУ СТАРОВИННУ КАРТУ НА ПОЛОТНІ

       Вінтажні КАРТИ – ДЛЯ СЕБЕ І В ПОДАРУНОК

Стародавні настінні карти – стильний елемент сучасного інтер’єру. Саме тому такі карти під старовину успішно замінюють картини і навіть фотошпалери. Адже велика вінтажна карта на замовлення зараз можлива завдяки сучасному обладнанню в нашій студії.

  Фотодрук на полотні (холсті) з натяжкою на підрамник:

  Ваше ім'я

  Ваш телефон

    А також вінтажні карти відмінно підходять на подарунок:
  –  це універсальний варіант як для офісу,  так і для домашнього робочого кабінету, вітальні, і для громадського приміщення;
  – вінтажні речі – це завжди яскравий і захоплюючий елемент в будь-якому інтер’єрі, і важко знайти людину, яка залишалася б байдужою до історичних карт.
  Для друку вінтажних гравюр традиційно використовується художнє полотно.

  Стародавня карта світу на полотні – це безпрограшний класичний варіант. Такий варіант підходить для друку різних версій карт – від найдавніших до сучасних, незважаючи на те, що за своїми властивостями полотно поступається іншим більш інноваційним матеріалам. У випадку з вінтажними картами спрацьовує принцип – чим старіше виглядає, тим краще.
  У будь-якому випадку ми орієнтуємося тільки на побажання клієнта. Тому при бажанні у нас можна купити вінтажну настінну карту надруковану і на інших матеріалах.

  Зв’яжіться з нами, розкажіть про ваші побажання, і наш менеджер надішле превью макетів для вибору.

  Замовлення надсилайте на вайбер (098) 324-93-07

  Краще рішення для вашого інтер”єру!