Фотопортрети на полотні за 24 години !

  Фотодрук на полотні (холсті) з натяжкою на підрамник:

  Ваше ім'я

  Ваш телефон

   

   Фотокартини для інтер'єру з натяжкою на підрамник.
   Індивідуальний підбір зображення та прорахунок:

   Ваше ім'я

   Ваш телефон

   Фотографія на полотні (холсті) – це сучасний спосіб оформлення інтер’єру і чудовий подарунок, який завжди привертає до себе увагу.

   Друк фото на полотні може стати прекрасним і незвичайним подарунком, як на звичайний день народження, так і на ювілей і особливо на весілля. Тільки уявіть, в якому захваті будуть перебувати, наприклад, молодята, якщо Ви піднесете їм картину з їх зображенням. Такий подарунок буде говорити про те, що він спеціально підготовлений і заздалегідь продуманий, а не куплений незадовго до торжества.

   Написати менеджеру на вайбер 

   Відгуки про наші роботи:

   Щиро дякую за красивий фотоколаж.Дякую за якісну роботу,вчасну доставку,та приємний,професійний колектив.Дякую за враховані усі побажання.Вам творчих злетів та хороших клієнтів.Дякую!!!!

   Дякую за якісно виконану роботу…фотоколаж просто супер…замовляла друзям в подарунок вони просто взахваті…дуже дуже гарне..швидко якісно виконано.дякую вам за чудову роботу!   

   Гарно дякую за гарно виконану роботу….дуже вдячна вам…….Фото колаж вийшов просто чудовим- неочікувала таку роботу…………..ще неодміно закажу у вас….є ще одна дитина яка теж буде у захваті від вашої роботи…….

   Більше відгуків про нас читайте тут

   Доставка у відділення Нової пошти

   Ми  доставимо Вашу подушку в будь-який куточок України, де є відділення кур’єрської служби “Нова Пошта.” Ви зможете забрати свою подушку в одному з відділень компанії у вашому місті або замовити «доставку до дверей» за додаткову плату.
   Ви також можете забрати продукцію безпосередньо з нашого офісу за адресою:
   м. Львів, вул. Зелена 109, оф.236