Кабаре

Сет – це невелика підставка для посуду. Його розмір не повинен бути меншим 30×40 см, щоб для посуду (тарілки, келихи і приладу) було достатньо місця. Найбільш практичні і зручні сети прямокутної  форми. Можна комбінувати сети:  на середину столу покласти сет витягнутої форми («доріжку»), а під кожну тарілку – квадратний сет з тим же малюнком. Підкладка під гаряче (сет) лягає на стіл кожному відвідувачу в кафе,  далі на підкладці сервірується стіл. Підкладка має практичну цінність:  захищає стіл від високої температури страви, а також дозволяє швидше прибирати зі скатертини.

Будучи рекламним носієм, підкладка нагадує про рекламований бренд весь час, поки відвідувач кафе сидить за столом. Рекламований бренд асоціюється з приємним часом, проведеним в закладі.

 

Самокопірка (талони) – кілька аркушів паперу, які самокопіюються, вони скріплені з одного боку за допомогою спеціального клею, що дозволяє досить легко розділяти листи. Все, що буде написано на першому аркуші, автоматично копіюється на наступні.

Бланки на самокопірці використовуються в роботі практично повсюдно – це квитанції, рахунок-фактури, товарні і транспортні накладні, товарні чеки, бланки, що вимагають дублювання, страхові поліси, туристичні ваучери, офіціантські рахунки, розписки, квитки, перепустки і т.д.

 

Менюхолдер – підставка під меню з розміщеною в ній актуальною інформацією про хіти продажів Вашого закладу або новинці, що значно збільшують продажі цієї продукції. Оскільки, клієнту, який сів за столик, часто більше нічого не залишається, як вивчати сам менюхолдер і інформацію, що знаходиться в ньому.  Саме тому можна бути впевненими, що Ваші вкладення у менюхолдер окупляться з лишком.

В основному використовується підставка під меню (менюхолдер) наступних форматів:  формат А4, А5, 1/3 А4, А6.

 

 Основа іміджу ресторану – якісний і красивий дизайн меню. Саме з цією, що здається на перший погляд, простої речі, розпочинається візит гостя в ресторан або кафе.

Стиль, який включає інтер’єрні особливості приміщення кафе, бару чи ресторану – основа при розробці дизайну меню нашимдизайнером.  Крім того, при розробці концепції нами враховується тематична складова закладу, його ціновий діапазон і вікові орієнтири.

При підготовці друку меню використовуються тільки якісні фотографії, які допоможуть відвідувачеві визначити свої переваги і, граючи роль рекламного проспекту, підштовхнуть до замовлення блюда, яке в меню виглядає чудово. Саме тому наші дизайнери з величезною відповідальністю підходять до вибору фотографій для Вашого меню!

Ми підготуємо чудову презентацію страв, винної карти, карти алкогольних і безалкогольних напоїв і розставимо акценти меню залежно від цільової аудиторії закладу. Можете ні на мить не засумніватися в тому, що ми знаємо свою справу, і результат роботи Вас обрадує!

Вартість друку меню розраховується конкретно для кожного замовника і залежить від кількості сторінок, кількості примірників, типу друку та паперу. Ви залишитеся задоволені співпрацею з нами!