Політика конфіденційності

1. Збір інформації

Ми збираємо інформацію, коли ви входите на сайті, заходите на свій аккаунт, робите покупку, берете участь в акції та / або виходите з аккаунта. Інформація включає ваше ім’я, адресу електронної пошти, номер телефону і дані по кредитній карті.

Крім того, ми автоматично реєструємо ваш комп’ютер і браузер, включаючи IP, ПО і апаратні дані, а також адреса запитуваної сторінки.

2. Використання інформації

Інформація, яку ми отримуємо від вас, може бути використана, щоб:

  • Зробити послуги відповідними вашим індивідуальним запитам;
  • Запропонувати персоналізовану рекламу;
  • Поліпшити наш сайт;
  • Поліпшити систему підтримки користувачів;
  • Зв’язатися з вами по електронній пошті;
  • Влаштувати акцію, конкурс або організувати дослідження. 

 

3. Захист особистих даних при онлайн-продажах

Ми є єдиним власником інформації, зібраної на даному сайті. Ваші особисті дані не будуть продані або яким-небудь чином передані третім особам з яких-небудь причин, за винятком необхідних даних для виконання запиту або транзакції, наприклад, при відправці замовлення.

4. Розкриття інформації третім особам

Ми не продаємо, чи не обмінюємо і не передаємо особисті дані стороннім компаніям. Це не відноситься до надійних компаніям, які допомагають нам в роботі сайту та поліції у справах за умови, що вони погоджуються зберігати конфіденційність інформації.

Ми готові ділитися інформацією, щоб запобігти злочину або допомогти в їх розслідуванні, якщо мова йде про підозру на шахрайство, діях, фізично загрожують безпеці людей, порушеннях правил використання або у випадках, коли це передбачено законом.

Неконфіденційна інформація може бути надана іншим компаніям з метою маркетингу, реклами і т.д.

5. Захист інформації

Ми використовуємо різні засоби безпеки, щоб гарантувати збереження ваших особистих даних. До ваших послуг найсучасніше шифрування. VpnMentor також захищає ваші дані в режимі оффлайн. Тільки ті співробітники, які працюють з конкретним завданням (Наприклад, технічна підтримка або проведення оплати) отримують доступ до особистих даних. Сервера і комп’ютери, на яких записана конфіденційна інформація, знаходяться в безпечному оточенні.

6. Відмова від підписки

Ми використовуємо електронну пошту, щоб надати вам інформацію по вашому замовленню, новин компанії, інформації по продуктах і т.д. якщо ви бажаєте відмовитися від підписки, в кожному листі дані докладні інструкції, як ви можете це зробити.

7. Згода

Користуючись послугами нашого сайту, ви автоматично погоджуєтеся з нашою політикою конфіденційності.