Корпоративний дизайн

    У наш час корпоративний дизайн це не розкіш і не примха, а те, що дозволяє робити гроші «з повітря» – з образів, з впізнаваності. Клієнти часто звертаються до нас, щоб замовити корпоративний стиль, і при цьому не особливо віддають собі звіт в тому, що таке корпоративний стиль і навіщо він потрібен. Все досить просто – уявіть собі будь-який відомий бренд – Coca-Cola, Google, Nike і т.д. Коли вимовляється кожне з цих назв, у вас в голові виникає відповідний асоціативний ряд. Кожен з цих брендів має впізнаваний логотип, індивідуальний шрифт і т.д. Будучи солідними і впізнаваними компаніями, вищезгадані виробники мають такі ж солідні і впізнавані бренди, які викликають довіру. Більш того, іноді сам бренд коштує більше, ніж вся компанія з її матеріальними активами і основними фондами. Звучить несподівано, правда?

    Таким чином, розробка фірмового стилю є першочерговим завданням будь-якої компанії, яка ефективно працює і прагне до успіху. І професійний брендинг має величезне значення, адже від нього залежить не тільки те, як буде виглядати фірмовий знак вашої компанії, але і те, як ваша компанія буде сприйматися потенційними споживачами, партнерами, клієнтами, інвесторами – словом, всіма тими, від кого залежить успішність і прибутковість вашого бізнесу.

Розробка фірмового стилю необхідна компанії, так як:

 – дозволяє з мінімальними витратами створити собі імідж, який потім роками буде працювати на компанію без будь-яких додаткових витрат;
 – підвищувати конкурентоспроможність;
 – формувати високий рівень внутрішньокорпоративної культури (бажання підтримувати престиж компанії, гордість за приналежність до її роботи).

    У розробку корпоративного стилю входить:

 • створення логотипу
 • розробка фірмового бланка
 • дизайн буклетів, каталогів, листівок, брошур, листівок, календарів і інший дизайн поліграфії
 • розробка візитних карток
 • вибір корпоративних кольорів
 • створення унікального шрифту
 • дизайн упаковки
 • дизайн етикеток
 • розробка системи верстки
 • і т.д. і т.п.

    Досить один раз замовити розробку фірмового стилю, і потім всі роботи по створенню поліграфічної продукції, презентаційних роликів та ін., повинні базуватись на ньому, і узгоджуватися з його вимогами. Так, дизайн каталогів та буклетів буде розроблятися постійно, щорічно компанія буде випускати журнали і створювати фірмові календарі, і кожен раз дизайн журналу або календаря буде відрізнятися. Але він завжди буде вписуватися в рамки, встановлені розробленим корпоративним стилем.

     Ми не тільки розробляємо корпоративний стиль, але і проводимо ребредінг. Через роки роботи на ринку, компанія може вважати, що її корпоративний стиль більше не відповідає цілям і завданням компанії, а також не відповідає духу часу. В цьому випадку розробляється новий стиль, який (в залежності від побажань замовника, а також проведеного маркетингового дослідження ринку) може грунтуватися на попередньому (приклад – пляшки Кока-Кола, які за час свого існування змінювалися близько десятка разів, кожен раз стаючи все більш сучасною, але кожен новий варіант завжди був досить сильно схожий на старий) або бути зовсім іншим (приклад – ребредінг МТС). Працюючи над створенням нового стилю ми намагаємося максимально враховувати всі побажання замовника, співвідносячи їх з маркетинговими дослідженнями, стилями конкуруючих компаній і духом часу. І результат такого професійного підходу завжди виявляється на висоті.

  Для детальної інформації по фірмовому стилю та розробці дизайну заповніть форму нижче і менеджер зв'яжеться з вами:

  Ім'я (*)

  Телефон (*)