Фірмові бланки та блоки для записів

Необхідним елементом ділового листування, можна сказати “обличчям” будь-якої організації завжди були фірмові бланки та конверти з логотипом і реквізитами. Ми можемо запропонувати Вам друк на готових конвертах тиражами в 50-50000 шт, і виготовлення фірмових бланків цифровим і офсетним способами друку.

  Фірмові бланки А4, 210х297мм, офсетний папір 80гр./м.кв., повноколірний односторонній друк

  Ваше ім'я (*)

  Ваш телефон (*)

  Фірмові бланки Knopky

  Фірмові бланки – це аркуші стандартного формату А4, призначені для видання наказів, накладних, розпоряджень і т.д. всередині офісного життя компанії і для офіційних листів та комерційних пропозицій з партнерами по бізнесу. Розробка та виготовлення бланків – це серйозна область поліграфії, оскільки зачіпає вона в основному ділове середовище.

   

   

   

  Фірмові конверти Knopky

   Конверти євро розмір 220х110мм, офсетний папір 80гр./м.кв., повноколірний односторонній друк.

   Ваше ім'я (*)

   Ваш телефон (*)

   Конверт – це важливий елемент фірмового стилю компанії. Красива і якісна поліграфія допомагає створювати перше враження в одержувача листа і сформувати у нього думку про престижність організації.
   У століття цифрових технологій, емейлів, скайпу, wifi і багатьох інших технологій і способів, які спрощують приватне і бізнес-листування, друк на конвертах або друк конвертів займає своє гідне місце. Ми друкуємо на конвертах форматів:

   євро (220х110мм), С5 (162х229мм), С4 (229х324мм), мінімальне замовлення 50 штук.

    

    

    Блоки для записів, 50 аркушів. Розмір 90х90мм. Склейка по торцю. Офсетний папір 80гр./м.кв., повноколірний односторонній друк .

    Ваше ім'я (*)

    Ваш телефон (*)

    Кубарики – фірмові блоки для записів Knopky

    Кубарики, тобто блоки для записів, являють собою стопку з листів невеликого формату паперу, які за формою близькі до кубічної. Стопку аркушів проклеюють з одного боку, щоб уникнути розсипання листків. Кожен листок кубариків легко відділяється від основної стопи і служить для оперативних записів і заміток.
    Часто при виготовленні кубариків в їх оформленні використовують елементи фірмового стилю. Таким чином виходять фірмові блоки для записів, де на кожному листку значиться логотип і контактні дані компанії.
    Кубарики – це дуже практичні подарунки, які можна віднести до категорії бізнес-сувенірів.
    Виготовлення кубариків можна віднести до приємної та ефективної реклами. А для багатьох компаній рекламні кубарики є необхідним елементом в якості сувеніру для партнерів.