Новинка! SMS розсилки

  SMS розсилка по Львову

  Ваш телефон

  Ваше ім'я

  Коментарі

  SMS розсилка – це один з нових і дуже ефективних видів реклами. Як показує статистика, отримане SMS повідомлення читають до 90% одержувачів. І кожна людина, яку зацікавили Ваші послуги чи товари, збереже SMS з Вашою рекламою та контактною інформацією у себе в телефоні для того, щоб скористатися нею при нагоді. Можна виділити два основних напрямки використання SMS розсилок у Вашому бізнесі:

  • нагадування Вашим діючим клієнтам про себе: відправка новин компанії, інформація про акції, знижки, розпродажі і т.д. Адже як сказав Серджіо Займан (головний маркетолог таких компаній як Coca-Cola, PepsiCo, Procter and Gamble і Microsoft): «Зберегти старого клієнта коштує в шість разів дешевше, ніж отримати нового».
  • отримання нових клієнтів шляхом відправки інформації про Вашу компанію, її переваги перед іншими, цінових та акційних пропозицій і т.д. новим потенційним клієнтам. І, згадуючи слова видатного віршотворця, афориста і історика Бауржана Тойшібекова: «Ніщо не підвищує якість реалізації товару, як кількість реклами», Вам приймати рішення, наскільки ця «якість» підвищиться для Вас.

  Далі наведено приклади використання SMS розсилок в різних напрямках бізнесу:

  Служби таксі – персональне повідомлення клієнта про подачу таксі. Для цього в комп’ютерний облік замовлень таксі додається функція, що дозволяє відправляти клієнтові SMS повідомлення, в якому вказується модель, колір, державний номер і час подачі таксі. Другий напрямок – масова SMS розсилка по базі абонентів, які хоча б раз замовляли таксі, про різних нові пропозиції Вашої служби таксі. Така послуга дозволяє збільшити кількість замовлень за рахунок того, що частина Ваших разових клієнтів може стати постійними.

  Автосалони і сервісні центри – реклама нових послуг і продукції, сповіщення клієнтів про все, що може їх зацікавити, наприклад, масова розсилка для власників автомобілів конкретної марки або для тих, хто скористався певним видом послуг.

  Банки і кредитні організації – SMS послуги дозволять клієнту отримувати повну інформацію про його рахунки, де б він не знаходився. SMS розсилка може включати в себе наступні види послуг:

  • SMS інформування про рух коштів, виписки по рахунку і т.д.;
  • SMS повідомлення про рішення щодо видачі кредиту та про строки погашення кредитів;
  • SMS реклама нових послуг банку;
  • SMS послуги з інформування клієнтів про акції та спеціальні пропозиції банку.

  Магазини і торгові мережі – SMS інформування про знижки, розпродажі, нові надходження товару, відкриття нових точок продажу.

  Спортивні і фітнес клуби – сповіщення про закінчення терміну дії абонемента та про знижки на його продажах, оповіщення про початок занять, про розклад та наявність вільних місць у групах.

  Нічні клуби, ресторани, кафе – повідомлення про концерти, зустрічі, творчі вечірки, дискотеки, розсилка особистих запрошень та привітань і т.д.

  Розважальні центри – запрошення на свята, вечірки, концерти, бронювання квитків та замовлення столиків, поздоровлення Ваших гостей з різними святами, повідомлення про спеціальні акції та пропозиції.