Оформлення вітрин

Оформлення вітрин (поклейка плівкою ORACAL) – нанесення на поверхню вітрини текстової або графічної інформації за допомогою плівки Oracal.

Плівки Oracal є одним з основних матеріалів, застосовуваних у зовнішній рекламі для оформлення вітрин. Основна мета поклейки вітрин: інформування клієнтів про знижки, акції, спеціальні пропозиції, новинки, розпродажі, відкриття або переїзді магазину, а також привернення уваги до товарів і послуг підприємства.

Поклейка вітрин плівкою Oracal є дуже економним і ефективним засобом зовнішньої реклами.

Для нанесення тексту або зображення на вітрини можна використовувати аплікацію з кольорових плівок, повноколірне зображення, вітражні плівки, перфоровані плівки one way vision, що дозволяють бачити зображення з лицьового боку і не закривають видимість всередині приміщення.

Якщо необхідно нанести на вітрину текстову інформацію, для підвищення читабельності тексту рекомендується застосовувати поклейку букв в два шари так, щоб нижній шар (підкладка) створював контраст з текстом.

Зображення або текст, нанесені на вітрину за допомогою плівки Oracal, легко знімаються, після чого на склі не залишається і сліду.

Оскільки вітрина знаходиться безпосередньо перед очима публіки, поклейка вітрин повинна бути проведена максимально якісно. Адже всі недоліки неякісного нанесення зображення на скло будуть дуже помітні, що може відштовхнути потенційних клієнтів.

Отримати додаткову інформацію про поклейки плівки на вітрини і вікна Ви можете, прочитавши статтю “Поклейка плівки Oracal – кращий спосіб рекламного оформлення вітрин”.