Календарі на 2022 рік

 Фірмові календарі до Нового року – це не тільки рекламний посил, але і підвищення лояльності співробітників, покращення іміджу компанії і відмінний подарунок. Подарувавши свій фірмовий календар клієнтові Ви отримуєте рекламну площину в його офісі безкоштовно на цілий рік! Не упускайте цю можливість!
Ми друкуємо календарі різних видів – секційні, квартальні, перекидні, настінні, настільні, відривні, кишенькові, календарі-будиночки та інші.

Настінні квартальні календарі

Настінний квартальний календар – є найбільш популярним засобом реклами серед поліграфічної рекламно-сувенірний продукції. Традиційно їх дарують клієнтам і партнерам своєї фірми. Практичний у користуванні так як дозволяє одночасно бачити дати трьох місяців: минулого, теперішнього і наступного, що дозволяє планувати свою роботу.Квартальні календарі є на одну пружину та на три пружини ( кожен місяць відривається окремо).

  Настінний квартальний календар: на одну пружину чи на три пружини, розмір постера 297х210 мм, папір крейдований 350гр/м.кв., друк односторонній,з ламінацією. Розмір календарного блоку 297*140 мм.

  Ваше ім'я (*)

  Ваш телефон (*)

  Кишенькові календарі

  Широко поширений варіант для роздачі – кишеньковий календар – особливо актуальний під Новий рік. Найчастіше з однієї сторони друкується в кутку логотип, зображення, пов’язане з діяльністю компанії, її продукція, а з іншої – логотип фірми, контакти і календарна сітка. Стандартний розмір кишенькових календарів – 100х70 мм.

   Кишеньковий календарик, розмір 70х100мм.
   Крейдований папір 350гр./м.кв., двосторонній, повноколірний друк, одностороння ламінація.

   Ваше ім'я (*)

   Ваш телефон (*)

   Кишенькові настільні “Хатинка” та “Пірамідка”

   Календарі “Хатинка” – найкрасивіший вид календарів. Вони надають широке поле для дизайну – кількість інформації і можливості її розміщення більша, ніж у інших видів календарів. Часто настільні календарі є перекидними. На сторінках “хатинок” з перекидним блоком друкується сітка на один або кілька місяців і картинки, пов’язані з діяльністю фірми. Цей варіант календарів прийнятний для подарунку дилерам – на сторінках розміщуються зображення продукції, яку виготовляє підприємство.

   Календарі “Пірамідка” – це незвичайний складний виріб, який в складеному вигляді являє витончений і незвичайний об’ємний календар, який прикрасить робочий стіл Ваших партнерів. Назва настільного календаря «пірамідка» говорить вже сама за себе: чотири трикутні грані з квартальним звітом, з’єднані зверху у вигляді конуса, в основі якого лежить квадрат.

    Настільний календарик "Хатинка" чи "Пірамідка", розмір 212х302 мм. Папір крейдований, 350гр./м.кв., друк односторонній,з ламінацією.

    Ваше ім'я (*)

    Ваш телефон (*)

    Замовити можна :

    viber (063) 231-35-77,

    viber (098) 324-93-07