Пластикові картки, посвідчення, перепустки та абонементи

Пластикові картки на білому пластику.

Ваше ім'я (*)

Ваш телефон (*)

3

Пластикові картки

Пластикові картки широко застосовуються в різних сферах – це можуть бути дисконтні картки в магазинах і ресторанах, іміджеві пластикові візитки, подарункові сертифікати, клубні карти, накопичувальні/бонусні карти, посвідчення особи, перепустки. Глянцеві чи матові, на білому пластику, прозорому, золотому чи срібному.

Додаткові можливості при виготовленні пластикових карт:

  •  нанесення та кодування магнітної стрічки;
  • ембосування (рельєфне тиснення) та тіпінг ( покриття тиснення );
  • персоналізація ( текстова нумерація)  ;
  • нанесення штрих-коду,
  • тиснення фольгою.

 

Пластикові перепустки, посвідчення

Ваше ім'я

Ваш телефон

перепустки

Пластикові перепустки

Ми звикли до того, що перепустка – це потерта картонна картка з печаткою підприємства і наклеєною фотокарткою власника, однак ці перепустки назавжди відходять у минуле. Вимогам сучасності в сфері захисту інформації від підробки, найбільше відповідають пластикові перепустки.

Пластикова перепустка – це стандартна пластикова карта, що містить персональну інформацію про власника і підприємство. Що забезпечує, внаслідок використання сучасних технологій при виготовленні, можливість її довгострокового безпечного використання. На відміну від паперової перепустки, пластикова крім високої механічної міцності і практичності може ще й містити різні елементи захисту.

 

 

 

Взірці

udostoverenie_06 pens_posv 22482diskontni-kartki-plastikovi-posvidchennya--b0d6-1390996973747704-2-big bankivski-kartky aef2417ff1fd3275664f4218aa357809 card2_banner 3979603 images