Програмне забезпечення для бізнесу – Бітрікс24

“Бітрікс 24” – програмний продукт для управління проектами компанії і організації внутрішньої комунікації між співробітниками. Це корпоративний портал – ефективний інструмент для колективної роботи над завданнями – і сучасна CRM-система. 

Хмарний сервіс “Бітрікс 24” дозволяє реєструвати свою компанію без установки програмного забезпечення. “Хмарним” сервіс названий тому, що всі дані (як програмне забезпечення, так і всі ваші дані) зберігаються в “хмарі” (у різних датацентрах) і немає необхідності щось додатково встановлювати на ваш комп’ютер. Одержати до них доступ і керувати ними ви можете через Інтернет, використовуючи звичайний браузер.

Безкоштовно назавжди: якщо у вас не більше 12 співробітників, ви можете працювати з хмарним сервісом “Бітрікс 24” безкоштовно.

ПОВНИЙ КОМПЛЕКТ ІНСТРУМЕНТІВ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ

За допомогою корпоративного порталу “Бітрікс 24” Ви зможете:
  • управляти комунікаціями всередині компанії – це Ваша корпоративна соціальна мережа;
  • планувати робочий час, ставити завдання собі і співробітникам;
  • планувати і управляти проектами, відстежувати хід їх виконання за допомогою діаграми Ганта;
  • вести CRM-систему – вносити контакти, компанії, ліди, планувати по ним активності, вести історію взаємодій з ними;
  • відправляти імейли, файли, здійснювати дзвінки, виписувати рахунки прямо з “Бітрікс 24”;
  • вести облік робочого часу співробітників і багато іншого.

Автоматизація бізнес-процесу

Автоматизація бізнес-процесів в компанії – це швидкість і чіткість. Працівники не витрачають час на неефективні дії, їхня діяльність прозора для керівника. Не потрібно контролювати проходження процесів, система автоматизації бізнес-процесів дозволить зосередитися тільки на результатах. Хмарний сервіс “Бітрікс 24” – це зручний майданчик для управління бізнес-процесами. Оплата рахунків, заяви на відпустку і відрядження, облік документів, отримання підзвітних коштів, – всі ці речі більше не відніматимуть зайвий час. Швидке налаштування автоматизації бізнес-процесів дозволяє не витрачати час на “папери”, а зосередитися на дійсно важливих справах.               У “Бітрікс 24” можливо використовувати не тільки готові бізнес-процеси, а й налаштовувати власні. Техонологія drag&drop дозволяє описати процес, вибрати відповідальних за проходження потрібних етапів і запустити у роботу. Ви просто “переносите” потрібні квадратики мишкою в етапи бізнес-процесу – все наглядно.
Управління бізнес-процесами – також завдання із легких. Щоб дізнатися на якому етапі процес, що Ви запустили, достатньо зайти у розділ “Бізнес-процеси”, де відображається вся інформація про відповідальних і статуси. Інформація про зміну статусу відображається у Живій стрічці, а також у повідомленнях. У бізнес-процесах “Бітрікс 24” можна використовувати необмежену кількість учасників, закладену послідовність погоджень, можливість задавати необхідні умови для запуску узгодження – обов’язкові поля або документи.

Створюйте універсальні списки.

Використовуйте універсальні списки в “Бітрікс24”, щоб вести облік рекламних матеріалів, скласти реєстр сертифікатів, перелік корпоративних книг – підготувати списки будь-яких об’єктів.
Увімкніть підтримку Бізнес-процесів, щоб автоматично виконувати заздалегідь задану вами послідовність дій з елементами списку, з файлами, а також з контактами, угодами та іншими елементами CRM.

Забудьте про втрачених клієнтів!

Наприклад, потенційний клієнт залишив заявку із контактами на сайті. Ці дані потраплять до співробітника відділу продажів Петрова. А інший потенційний клієнт зателефонував у компанію, коли робочий день був уже закінчений. Але його телефон визначився завдяки вбудованій віртуальній АТС у “Бітрікс24” і ця інформація потрапить до менеджера Іванова, який зв’яжеться із ним у найближчий час.
Завдяки автоматизованій інформаційній системі жоден клієнт не втрачений, тому що у кожного звернення буде свій відповідальний. Такий порядок у справах не зможе не відзначитися на результатах продажів.

Зручний дизайнер бізнес-процесів.

Проектування та налаштування бізнес-процесу виконується за допомогою візуального конструктора. Уся послідовність кроків у Вашому бізнес-процесі буде представлена у вигляді ланцюжка, який складається із блоків-дій. Ці дії можна “мишкою” набирати з каталогу і потім налаштовувати кожну окремо так, як це Вам необхідно.
У своєму бізнес-процесі Ви можете автоматично запускати такі дії: процес обробки документа (затвердження, блокування, зміна, видалення, публікування і т.п.), додавати конструкції (наприклад, різні умови виконання тієї або іншої дії), відправляти повідомлення співробітникам, ставити завдання та інші.

“Бітрікс 24” – надійний захист данних.

У “Бітрікс 24” 10 рівнів безпеки. Ваші дані, завантажені в “Бітрікс 24”, будуть надійно зберігатися в “хмарі” в датацентрах Amazon. Тільки співробітники Вашої компанії мають до них доступ у відповідності з системою прав користувачів. В “Бітрікс 24” паролі з форми авторизації шифруються. Для шифрування використовується криптостійкий алгоритм RSA з ключем 1024 біт, практично не піддається злому. Для забезпечення безперебійної роботи сервісу використовуються два незалежних датацентри. Щодня виконується резервне копіювання всіх даних.