Рекламний буклет Вашого магазину. Все про буклети. Частина І.

Рекламний буклет – загальновідомий вид реклами, з яким кожен з нас неодноразово зустрічався. Ми тримали його в руках на художній виставці, ховали в кишеню, виходячи з магазину меблів, виймали з кореспонденцією з поштової скриньки, викидали в найближчу урну з полегшенням, отримавши з рук промоутера.

До речі, ви можете згадати форму і зміст хоча б одного з цих буклетів, брошур, листівок? Якщо ви довго згадуєте і жоден з них у вас не зберігся для більш детального вивчення інформації – вам ще не попадався справжній шедевр буклетного дизайну. Тому що такий ви б обов’язково запам’ятали.

 

Як показує досвід нашої фірми, 95% підприємців роздмухують з цього цілу проблему, адже НЕ ЗНАЮТЬ І НЕ РОЗУМІЮТЬ, яким повинен бути рекламний буклет КОНЦЕПТУАЛЬНО.

 

Але якщо ви з їх числа, то тільки до моменту прочитання цієї статті. Зараз ми розповімо вам про створення буклету. все, що вам потрібно знати з теорії і як впровадити це на практиці.

Якщо ви наберетеся терпіння і дочитаєте до кінця – ви побачите, як все просто. І щиро будете дивуватись, чому у вас досі немає рекламного буклету вашого магазину, який справді може продавати. По крайній мірі, ви будете знати напевно, що говорити і як пояснювати дизайнерам, вирушаючи замовляти рекламний макет буклету.

Що таке буклет?

У більшості випадків, ми маємо на увазі під цим словом брошуру, рекламні листівки. Але це не так – і я покажу вам істотну різницю між буклетом і брошурою.

Буклет (від англ. Booklet) – це рекламний проспект, книжечка, міні-каталог, друкований матеріал в м’якій обкладинці, зігнутий (сфальцованний) в кілька разів аркуш паперу. Традиційно, на сторонах буклету розміщено текстову/графічну рекламну інформацію – звідси і назва «рекламний буклет».

Брошура – це суто книжкове видання, велика за обсягом – до 48 сторінок. Коректно говорити «рекламна брошура», адже існує величезна кількість брошур рекламного характеру.

Підсумуємо: якщо 1 аркуш паперу і він зігнутий в одному/кількох місцях – це буклет; якщо листів 4-48 – це брошура.

Цілі і завдання.

По-перше, це маркетинговий проект і рекламний інструмент. Він потрібен для реклами ваших магазинів і ви робите його для вашої цільової аудиторії. Ваш перший крок – скласти портрет потенційного покупця і визначити завдання буклету.

Упевнений, що саме з цих двох ключових питань варто починати створення буклету. Сядьте – і так і пропишіть:

 1. Портрет вашої Цільовий Аудиторії
 2. Мета, яку ви хочете отримати від буклету

 

Детальна структура

Ми визначили мету і ЦА буклету. Що далі? Потрібно детально продумати структуру рекламного буклету. І в цьому немає ніяких складнощів – зробіть всього 2 речі:

Складіть список всіх позицій, які будуть присутні і визначте порядок цих позицій і розмістіть в макеті буклету.

Правила дизайну

1. Лаконічність – запорука успіху. Це невеликий рекламний носій, його мета – проінформувати коротко, але цікаво. Буклет з купою тексту не викликає нічого, крім пекучого бажання негайно викинути його в урну.

Складіть РЕКЛАМНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ свого магазину, коротко розкажіть про товар, виділіть УТП, вкажіть контактну інформацію. Без зайвих подробиць. Якщо людина зацікавиться, вона прийде в магазин і все довідається.

2. Орієнтованість на цільову аудиторію – привернення уваги потенційних клієнтів, цільової аудиторії вашого рекламного повідомлення, з огляду на її інтереси.

Наприклад, колір і стиль буклету. Для жінок – червоний, рожевий, пастельні відтінки; для молоді – соковиті, яскраві, кислотні; для ділових людей – сірий, синій, стриманий.

3. Візуальний акцент – не потрібно дрібнити на невеликому форматі буклету. Краще пару соковитих зображень – «якорів» для погляду, ніж багато різних картинок, що відволікають увагу. Як правило, для рекламних буклетів використовують живі фотографії, які легко обіграти.

4. Читабельні шрифти передають інформацію, а не навпаки, заважають її сприйняттю в масштабі невеликого формату рекламного буклету. Не використовуйте більше 3-х різних шрифтів – це «поганий тон». Краще застосуйте жирний, курсив, підкреслення для створення текстових акцентів.

5. Зачіп – це цінність, вкладена в буклет. Наприклад, відривний купон знижки, подарунковий сертифікат, дисконтна карта. Всі люблять «халяву».

 

Рекламний буклет Вашого магазину. Все про буклети. Частина 2.

  ЗАМОВИТИ БУКЛЕТ
  Розмір в розгорнутому вигляді 210х297 мм, в готовому 210х99мм.
  Крейдований папір 130гр, повноколірний двосторонній друк.

  Ваше ім'я

  Ваш телефон

  з повагою, менеджер Катерина

  ТзОВ “Компанія Арбалет”

  джерело