Ручка з логотипом – інструмент успіху!

У цій статті ми розповімо Вам про те, як зробити ручку успішним інструментом вашої рекламної кампанії.

Для початку, ручка – це інструмент для письма, це відмінний виріб, яке можна гризти в зубах під час розумового процесу, ручку можна використовувати для обертання ручки (це нормативна лексика), так званого «ручковертіння », в якому можна, до речі, нарахувати 5 технік виконання на базовому рівні і 2 методи на високому рівні. Між іншим, концепцій виконання всіх методів налічується 10 варіацій! Від нормального/реверсивного до дзеркального і гармонійного. Але зараз не про це))

Ручка з логотипом – рекламний елемент
Отже, думаю, основне призначення ручки з логотипом, крім писанини – донести до кінцевого споживача Вашу суть, це може бути слоган або просто Ваш логотип. Але якщо флаєра, наприклад, крім як інформативної функції, більше ніякої користі не несуть (а це теж не мало, адже знижки люблять всі!), то ручку можна використовувати і для записів. Виходить замкнуте коло … і це прекрасно!

Адже ручку використовують завжди і всюди: щоб оформити замовлення клієнта в ресторані, записати випади з лототрону цифри при перегляді лотереї, підписати документ або розписати двері в громадському туалеті … але ми Вам цього не говорили)) Крім того, ручку, як рекламний елемент, можна використовувати на різних заходах, семінарах та конференціях – одночасно корисно і інформативно.

Думаю, що дуже актуально при рекламній кампанії пропонувати разом з оригінальним флаєром ручку з Вашим логотипом – вона повинна бути яскрава, щоб виділятися на тлі однотипності і одноманітності фону. Промоутер повинен бути повністю екіпірований: від футболки з Вашим логотипом і бажано одягу в тон (по погоді, звичайно), до усмішки і поставленої мови. Не забувайте, що тут, на цьому місці і в цей час – він обличчя Вашої компанії і від того, як він себе веде, як виглядає і що говорить, залежить успіх і кількість людей, яка, в наслідок, прийде в Ваш ресторан, магазин або просто на виставку котів.

Ручка з блокнотом – 2 рекламних елементи
Важливий момент – краще, коли ручка йде в комплекті з чимось – це ще один рекламний хід, який, безсумнівно, себе окупить надалі. Наприклад, ручка може йти в комплекті з ще однією корисною річчю, яка буде використовуватися в майбутньому – блокнот. Він також повинен бути яскравим, наприклад розміру А5 або А6, на обкладинці з фото або картинкою того продукту, який ви обрали для реклами. Ще одна корисна річ, яку споживач відмітить і ТОЧНО запам’ятає Вас – це послання всередині блокнота. Вони можуть бути пов’язані з Вашою компанією, а можуть бути абсолютно на абстрактну тему, головне – щоб вони були оригінальні і цікаві.

Ось уявіть: Ви відкриваєте блокнот на якійсь сторінці, а там … інструкція по збірці літачка! Або Чак Норріс … .. Загалом, фантазія не має меж, головне – яскраво і щоб запам’ятали, адже антиреклама теж свого роду реклама, іноді навіть більш ефективна …

І, наостанок, трохи теорії. Корпоративний стиль – це успішне і гармонійне поєднання певних елементів (шрифтів, квітів, слоганів) в конкретних об’єктах, які витримані в одному стилі. Це можуть бути конкретні кольори певного пантона (за колірною розкладкою) або малюнок. Крім того, це можуть бути чітко прописані предмети, такі як чашки, ручки, або парасольки, кепки, одяг, екосумки тощо.

Пам’ятайте:
Від того, ЯК ви проведете рекламну кампанію, підготуєте і доведете до досконалості процес і всі його складові, залежить прибуток Вашого бізнесу!

 

Індивідуальний прорахунок ручок з Вашим логотипом можна отримати за тел.: (098)324-93-07, (093)294-09-36 або в нас на сайті ручка з лого

    Ваше ім'я

    Ваш телефон