Як зробити спальню райським куточком

Облаштовуючи спальню, ми очікуємо отримати комфортну і затишну кімнату, в якій можна забути про всі проблеми і повноцінно відпочити. Необхідно врахувати, що сучасний дизайн спальні грунтується не тільки на модні тенденції, але і на потребах людини в здоровому глибокому сні і якісному відпочинку. Спальна кімната – саме затишне місце в квартирі, де ми проводимо третину всього свого часу, є важливим елементом інтер’єру всього житла і повинна гармоніювати не тільки з внутрішнім світом господарів, але і з іншими кімнатами.

  Отримайте каталог та дізнайтеся,
  як буде виглядати фотокартина у Вашій спальні:

  Ваше ім'я

  Ваш телефон
  ___________________________________________
    

  5 видів картин, які можна повісити над ліжком, по темах та кольорах.

  1. Картина-рима. Слово «рима» дає зрозуміти – мова піде про повторення. Картина-рима над ліжком має властивість повторювати існуючі кольори в інтер’єрі. Зображення може повторювати інші елементи декору. За рахунок абсолютного поєднання з кімнатою таке полотно стає практично непомітними, кімната більш комфортною, а місце біля ліжка не здається порожнім.

  2. Картина-акцент. Вона грає головну роль в спальні, концентрує увагу своєю винятковістю і яскравими елементами. Картини-акцент включають один з найяскравіших кольорів наявних в кімнаті, що дозволяє гармонійно вписатися в інтер’єр, навіть якщо картина має абстрактний характер виконання або зовсім іншу тематику.

  3. Картина-стиль. Подібні картини підбираються з урахуванням стилю кімнати, в якій вони будуть прикрашати стіни. Вони дозволяють не тільки витримати єдиний стиль спальні, але і розширити його атмосферу. Припустимо, що ваша спальня виконана в стилі 20-х, 60-х років, логічно буде підібрати картину, яка буде показувати той час. Якщо ви робите народну стилізацію, то і полотно має відображати народні мотиви.

  4. Картина-тема. Картина, що належить до даної категорії, визначає тему всієї кімнати. Припустимо, що ви вирішили виконати свою спальню в строгому чоловічому стилі, де переважають сірий і чорний колір, а меблі виконані переважно з металу, то тема буде проста – чоловік, тому відмінно “впишеться” зображення чоловіка.

  5. Картина-настрій – викликають у людини певні відчуття, почуття. Хочеться відчувати в спальні свіжість – прекрасно підійде зображення засніжених гір. Хочеться відчувати свіже повітря в кімнаті? Відмінним рішенням буде зображення весняного лісу або  морського бризу.

  Приклади оформлення спалень фотокартинами

  Замовити можна за телефонами (063) 231-35-77, (098) 324-93-07

  Кращі рішення для вашого інтер’єру!