Сувенірка

Suvenirka

 Будь-яка велика компанія має сувенірну продукцію з фірмовою символікою. «Сувенірка» – це пакети, ручки, папки, конверти, блокноти, посуд, вироби з лазерним гравіюванням. Якісно виконаний сувенір буде не тільки ефективним засобом просування та реклами, а й допоможе у формуванні певного іміджу компанії.

Як правило сувенірна продукція буває в торгових відділах і офісах компаній. У співробітників обов’язково повинні бути фірмові ручки, зошити, папки для паперів. Якщо для співробітників передбачений корпоративний одяг, то на ній може з’явитися логотип підприємства та назва фірми. Природно, що в офісі повинні бути невеликі подарунки для клієнтів і ділових партнерів. Невеликим, але приємним знаком уваги стануть значки, ручки, подарункові набори. Сувенірна продукція дозволяє просунути товари та послуги, рекламувати компанію і при цьому є приємним подарунком для самих співробітників. Будь-який бізнес буде процвітати тільки тоді, коли керівництво підтримує зв’язок з громадскістю. Компанія, що бажає домогтися успіху і популярності, проводить різні презентації своєї продукції, рекламні акції, корпоративні заходи. Для проведення таких акцій сувенірна продукція просто незамінна.

Яким же повинен бути сувенір? По-перше, він повинен нести чітку інформацію про компанію, про її відмінних ознаках і сфері діяльності. Як правило на сувеніри наносять фірмову символіку. По-друге, сувенір повинен бути не тільки якісним і красивим, але і практичним, тоді цією річчю користуватимуться щодня. Звичайно, варто пам’ятати про те, що якість сувеніра буде асоціюватися з якістю продукції цієї компанії, тому не дивлячись на той факт, що «сувенірку» роздають безкоштовно, на ній не варто економити. Тим більше, що практичний і якісний сувенір – наприклад, ручка – буде служити кілька років і нагадувати про вашу компанію. Зміцнюючи бренд компанії і просуваючи її на ринку, всі витрати фірми на сувенірну продукцію швидко окуповуються.