Венеція

Оповита легким серпанком, що викликано постійною вологістю, і наповнена туристами з усіх куточків світу, Венеція здається майже ефемерною, яка існує виключно в нашій уяві. Це фантастичне місто можна бачити щодня зі своїми каналами і мостами, соборами і площами, надрукувавши одну з запропонованих картин на холсті.
Венеція – тепер це не лише найбільш жадане місце для медового місяця молодят або романтичної подорожі закоханих, тепер це чудова прикраса у вашій вітальні чи кабінеті. Картини Венеції для тих, хто мріє вловити таємничу суть цього міста.

no images were found

Історичний центр Венеції розташований на 120 низьких піщаних островах, з’єднаних 400 мостами і містками.
У Венеції всюди палаци XV-XVIII століть побудовані у венеціанському стилі. Серце Венеції – площа Сан-Марко, на вершині колони на площі розташований крилатий лев – геральдичний символ Венеції, палац Дожів, дзвіниця висотою 100 м, де Галілео Галілей в 1609 році встановив свій перший телескоп. На краю площі височіють дві колони – символічні ворота до Венеції. Одну з них прикрашає легендарний лев, а іншу – статуя Св. Теодора. Відомий міст Подихів з’єднує палац Дожів з будівлею колишньої в’язниці.
Палац Даріо, фасади якого облицьовані різнокольоровим мармуром. У південно-східному кінці Великого каналу розташована церква Санта-Марія делла Салуте. Чудові також палаци Фондако деї Турки, Джустініані, палаццо Редзоніко і Ка-да-Мосто.
Варто побувати і в церкві Санта-Марія Глоріоза-деі-Фрарі. Роботи всіх без винятку великих венеціанських майстрів XIV-XVIII ст. виставлені в 24 залах Галереї Академії. До перлин цієї колекції відносяться творіння Джованні Белліні, Вітторе Карпаччо, Джорджоне, Тиціана, Веронезе, Тінторетто. З музеїв варто відзначити Колекцію Пеггі Гутенхейм (Пікассо, Магріт, Ернст, Тангі, Далі, Кандинський, Шлюб і ін), Музей візантійських ікон, Музео Орьєнтале.

Якщо у вас виникає занепокоєння, що картина, яку ви придбаєте може не пасувати до інтер’єру, чи вагаєтесь між купівлею декількох картин, то в нас існує послуга «примірки». Для цього ви надсилаєте фотографію місця де має бути розміщена обрана вами картина і ми в електронному вигляді надсилаємо вам вашу ж фотографію інтер’єру, але вже з розміщеною на ній картиною.