Весільна поліграфія

Сьогодні будемо говорити з вами про весільні запрошення та різну поліграфію, яка знадобиться вам на весіллі. Так-так, одними запрошеннями ваш бюджет не обмежиться, тому цей пункт необхідно перейменувати у «весільна поліграфія».

До пошуків поліграфічної компанії чи агенції слід приступати заздалегідь, щоб як тільки у вас визначаться дата і місце проведення, ви могли тут же почати розробляти ваш весільний дизайн. А це займає в залежності від складності проекту від двох тижнів до трьох місяців. Але це теж ще не все, краще приходити до розробленої концепції свята, колірним рішенням або хоча б баченням, в якому стилі у вас буде весілля. Щоб дизайном поліграфії всі ідеї підкреслити і передати вашим гостям. Про важливість весільних запрошень розповідати буде зайвим, тому зараз ми переходимо до опису конкретних позицій.

Цікавить? Задайте питання менеджеру на fb 

Save the Date

Як тільки ви визначилися з датою і зі списком гостей, повідомте їм про ваше весілля, щоб вони могли підлаштувати свої відпустки, справи, на ці вихідні були в місті, не виїхали, або навпаки прилетіли з далеких міст і країн. Особливо якщо ви плануєте весілля влітку, повідомити гостей слід якомога заздалегідь. В Америці прийнято це робити чи не за рік, у нас же максимум вийде за півроку. Зробити це можна за телефоном, поштою, в соц.мережахх або в нашому випадку – за допомогою листівки Save the Date.

Така листівка розсилається гостям з проханням забронювати дату під ваше весілля, а всі деталі озвучуються вже в офіційному запрошенні. Дизайн Save the Date може бути, як в загальній стилістиці, так і в зовсім інший, якщо до розробки весільного дизайну ще багато місяців. Часто листівки роблять жартівливими, креативними, з фотографіями нареченого і нареченої, календарями або іншими незвичайними способами показати дату весілля.

Запрошення
Коли макет затверджений, все йде до друку, а після виготовлення всіх деталей відбувається ще й збірка. Ця частина етапу, в залежності від складності процесу, триває ще тиждень-два. В результаті вам необхідно розрахувати все так, щоб гості отримали готові запрошення за місяць до весілля. А оскільки відразу зустрітися з усіма не вийде, додавайте ще два тижні.

Комплект для кожного гостя складається з трьох позицій: конверт, листівка і іменний вкладиш з текстом. Навіть якщо ви не відправляєте запрошення поштою, конверт вам знадобиться. З одного боку, так прийнято, з іншого боку, ви можете написати на ньому ім’я гостя, що полегшить пошук, і він же допоможе вам не розгубити основні і додаткові частини запрошення. До того ж конверт можна дуже красиво оформити, і представити його як вашу родзинку.
Сама листівка може бути зроблена в безлічі друкованих технік – від цифрового друку, конгреву і термографії до ручного розпису та вирізки, виконана з різноманітних матеріалів – папір, пластик, дерево, і з використанням різної фурнітури – стрічки, підвіски, музичні модулі і т.д . Якщо ж ви хочете якийсь незвичайний і креативний запрошення – на повітряній кульці, на скляному свічнику або в скриньці з секретом – вам теж сюди.
Крім тексту з ім’ям, який після складання стає єдиним цілим з запрошувальній листівкою, в комплект можуть вкладати листочки з додатковою інформацією: карта проїзду до локації, інструкція по трансферу, особливості проведення частини свята і т.д. Текст самого запрошення роблять якомога лаконічніше і красивіше, а всі уточнення і подробиці друкують окремо.

Цікавить? Задайте питання менеджеру на fb 

Картки
Це банкетні картки з іменами гостей, картки з номерками на стіл і план розсадження гостей, який може бути єдиним листом великого формату, або складатися з окремих карток по столах. План розсадження і номерки на столи можуть бути як традиційно надрукованими, так і виконані креативно з використанням будь-якого декору. У цьому випадку ваші флористи-декоратори тісно співпрацюють зі студією поліграфії і вже виходячи з вашої концепції оформлення кажуть, що необхідно зробити.

Перераховані вище пункти бувають в обов’язковому порядку на всіх весіллях, а далі йде перелік додаткової поліграфії, яка виготовляється за бажанням:

Меню – персональні для кожного гостя або кілька на стіл. Для ознайомлення зі стравами і вибору індивідуального гарячого.

Підписи – картки з назвами (справжніми і жартівливими) солодощів на Кенді-барі і напоями/коктейлями.

Побажання – картка зі зверненням молодих до гостей, сервірують на столі, або дарується разом з компліментом.
Програма – може бути програмою всього вечора з часом головних подій, програмою церемонії з її описом, якщо це нетрадиційна або іноземна весілля і т.д.

Таблички – різні покажчики для навігації по території, таблички з назвами активностей, зон і т.д. Можуть бути як надрукованими, так і виконані в декорі.
Сертификаты – записки, фанты, письма и другой реквизит для конкурсов.

Коробочки – для подарунків, збору конвертів, шматочків короваю і т.д. виготовляються також студіями поліграфії.

Плакати, банери і інше – до зони відповідальності поліграфістів можна віднести все, що необхідно надрукувати. Кількість пунктів у вашому списку буде залежати від концепції і програми весілля.

Цікавить? Задайте питання менеджеру на fb 

Ми завжди на звязку – телефонуйте  (032) 294-93-03,  viber  (098) 324-93-07,   (093) 294-09-36