Зовнішня реклама

Зовнішня реклама (від англ. Outdoor – реклама, яка розміщена поза приміщеннями, на вулиці, під відкритим небом) – це потужний засіб інформації, за допомогою якої Ви в найкоротші терміни зможете заявити про себе і сформувати Ваш імідж. Це може бути інформація про надання унікальних послуг, про проведення акцій, знижок і інше, головне завдання – виділитися з маси іншої реклами. Зовнішня реклама є найбільш видовищною з усіх засобів реклами. Для цього в зовнішній рекламі використовується світло, анімація і прекрасні фарби.

Головні переваги зовнішньої реклами – цю рекламу не можна вимкнути/переключити; для зчитування рекламних повідомлень не потрібні додаткові пристрої; найдешевший вид реклами, в розрахунку на вартість рекламного контакту (СРТ); найоптимальніший вид реклами для торгових точок, перукарень тощо.

Користуйтеся рекламою, щоб сказати проїжджаючим, що ваш ресторан розташований за наступним поворотом, а ваш універмаг – на іншій стороні вулиці. Зовнішню рекламу досить просто розмістити саме там, де найчастіше бувають потенційні клієнти компанії, які мають якусь потребу в тому чи іншому товарі чи послузі. Приклад грамотного маркетингового розміщення зовнішньої реклами – наявність рекламних щитів і розтяжок, які розташовані уздовж жвавих автомобільних трас.