Зовнішня реклама йде по шляху впровадження цифрових технологій

Стюарт Ніколсон, директор з мережевих комунікацій Zenitoptimedia Worlwide, в рамках міжнародної конференції «Зовнішня реклама в Україні: виклики третього десятиліття», заявив що майбутнє зовнішньої реклами – за впровадженням у неї цифрових технологій.
“Нам пощастило, що ми живемо в цифровому світі, – це дозволяє оперативно і недорого заміряти вплив рекламних технологій на споживача.
Якщо раніше, вимірювання треба було замовляти дослідницьким компаніям, зараз ті ж технології Google можна застосовувати самостійно, є можливість активно застосовувати інтерактив – питання задаються безпосередньо користувачеві “, – розповів спікер -” За допомогою сторінки в Facebook – можемо побачити, скільки людей залучено … Це вже технології out of home …. У цей процес втягуються і статичні носії – ті ж білборди можуть використовувати цифрові технології … “
“Наскільки я знаю ситуацію в Україні, тут важко впроваджувати цифрові технології зважаючи на високі витрати і питань дозвільної системи.
Але в будь-якому випадку, за його словами – ми вже на шляху, нехай на його проходження для України знадобиться і трохи більше часу, але прискорення дано, мобільних пристроїв у користувачів стає все більше. Все це дозволить перейти до форматів реклами, які дозволять краще залучати споживача “, – прокоментував він питання про перспективи нашої країни.
Джерело: www.rup.com.ua