Зовнішня реклама як необхідність

Що таке зовнішня реклама?

В першу чергу, це спосіб заявити про себе на динамічному, високо конкурентному ринку. Це візитна картка організації, незалежно від виду її діяльності та розмірів. Не дарма кажуть, що зустрічають по одягу, а перше враження дуже важко виправити, адже саме зовнішня реклама – це те, що бачить в першу чергу потенційний покупець. Він бачить її лічені секунди, і саме в ці секунди приймається дуже важливе для нас рішення – купувати чи все ж не купувати. Погодьтеся, важливість цього рішення важко переоцінити, саме тому, на ряду з якістю пропонованих товарів і послуг, рівнем обслуговування, починаючи свій бізнес, ви повинні гарненько попрацювати над зовнішньою рекламою, лицем вашого бізнесу.

Що саме відноситься до зовнішньої реклами і якою вона має бути?

Видів зовнішньої реклами незліченна безліч. Підприємства будь-яких форм і розмірів кричать про свій продукт з екранів білбордів, біля зупинок громадського транспорту і виходів з метро нас зустрічають промоутери, реклама на асфальті, реклама в транспорті, реклама, реклама, реклама …

Що ж вибрати з цього розмаїття методів? Що дійсно дасть результат? Як звернутися до свого покупця?

Сьогодні ми розглянемо ті види зовнішньої реклами, які є основними для малого бізнесу, в часності для магазинів і кіосків. Зовнішню рекламу, за яку Ви заплатите один раз, а свої плоди вона буде приносити як сьогодні, так і через півроку без будь-яких додаткових вкладень. Причому результат не змусить себе довго чекати.

Перше, найголовніше і абсолютно нічим не замінне – це, звичайно ж, саме зовнішнє оформлення Вашої торгової точки. Якщо Ви думаєте, що продаючи хороший продукт, абсолютно не має значення, замовили Ви красиву, професійну і, якісно перенесену на торгове приміщення, рекламу або просто повісили листок А4 з написом «Дуже смачні хот-доги», то Ви глибоко помиляєтеся, і з легкістю в цьому переконаєтеся в перші ж дні роботи. На жаль, люди не «підтягнуться» просто на хорошу якість – на сьогоднішній день їм цього вже мало. Якщо ви вважаєте, що компанії-лідери витрачають величезні суми грошей на дизайнерів, зовнішню рекламу та різні, з першого погляду непомітні, дрібниці бо у них є на це зайві гроші, то ми вас розчаруємо. Виявляється, що все з точністю до навпаки – у них є зайві гроші саме тому, що частина прибутку вони не пошкодували витратити на хорошу рекламу. І це стосується бізнесу абсолютно будь-якого формату, від маленького квіткового магазинчика до корпорацій-гігантів.

Вивіска.

Вивіска повинна бути присутньою обов’язково. Це ім’я вашого бізнесу. Вона повинна сказати максимум про ваш продукт при мінімумі слів. Основна мета вивіски – викликати у людини чітку асоціацію, щоб ще не встигнувши переступити ваш поріг, він точно знав, що саме хоче купити і був упевнений, що саме тут він це знайде.

 

Що ще доступного і ефективного може запропонувати «рекламний ринок»? Штендер! Його ще називають спотикач. Багато хто не надає йому особливого значення, хоча дослідження показують, що саме він додає 15% до продажу. Чому? Спробуйте зараз згадати всі кіоски, які знаходяться у центрі міста, ​​де ви найчастіше буваєте. Ніколи не згадаєте, так само як і всі інші люди, але ж серед них є і ваші потенційні покупці. Відбувається це тому, що погляд людини просто напросто ковзає мимо цих кіосків, не помічаючи їх і пропонованого товару. Людина може проходити повз торгової точки 2 рази в день, але тільки через пів року зверне увагу на те, що ж там все-таки продається. Тому спотикач тут просто необхідний. Він стоїть окремо, стоїть там, де людина не очікує нічого побачити, тому він моментально кидається в очі. Якщо ви один раз поставите штендер, ви більше вже ніколи від нього не відмовитеся.

Ще одним важливим елементом є лайтбокс. По-перше, він, звичайно ж, привертає увагу здалеку. А по-друге, незамінний в зимову пору року, коли темніє дуже рано і вам потрібно виділитися серед сусідів. До того ж, він створює ефект тепла і в холодну пору людині прямо-таки хочеться підійти до вашого кіоску і погрітися, а за одне і купити щось. Плюс 20%, це найскромніші підрахунки збільшення продажів після установки лайтбоксів.

Це умови сучасного світу, і будь-якому підприємцю, націленому на успіх, необхідно рахуватися з цими умовами, щоб не плентатися в хвості.

Сучасний ринок перенасичений усілякими товарами і послугами. Якщо у вас немає супер-ексклюзивної пропозиції, новітньої розробки, аналогів яких немає на ринку, то єдина можливість позитивно виділитися з натовпу конкурентів – це «зовнішній вигляд», «упаковка» вашого бізнесу. Більш того, якщо продукт новий і ексклюзивний, то реклами йому потрібна ще більше, інакше у нього не буде шансу зайняти гідне місце на ринку.

Працюйте над своїм бізнесом, намагайтеся зробити так, щоб він був не тільки кращим, ніж у конкурентів, але і кращим самого себе місяць тому. І тоді ви отримаєте гідну винагороду за цей нелегку, підприємницьку працю.